Stretneme sa na EZOfeste v Košiciach?

Srdečne vás pozývam na EZOfest v Košiciach, ktorý sa uskutoční 8.-9.5.2015, kde budem mať tú česť prednášať (v sobotu, 9.5. o 10,00 hod. v Červenom salóniku). Ak máte chuť a čas, môžeme sa stretnúť osobne. Prinesiem aj knihy a motivačné, meditačné CD-čka. Teším sa na vás! Monika

Koučing

Prečo sa namáhate a kráčate k svojmu cieľu po schodoch, keď Vás kouč môže zobrať na pohodlnú a rýchlu cestu výťahom? Dovoľte mi pomôcť Vám dosiahnuť Vaše sny rýchlejšie bez toho, aby som Vám radila. Budem sa len pýtať a Vám sa zmení život.
K lepšiemu.

Objavte svoj skrytý potenciál!

Prejsť k podrobným informáciám..

Terapie, liečenie

Často niektoré bolesti a negatívny emočný dopad životných skúseností potlačíme a žijeme s pomýleným vedomím, že sme ich vyriešili... Lenže môžeme prežívať blaho-byt v každom smere  života, ak tieto bloky naozaj vyčistíme až na bunečnej úrovni.
Zmeňte svoj život odstránením nefunkčných programov!

Terapie, sedenia sa uskutočňujú v Dunajskej Strede.
Prejsť k podrobným informáciám...

Viete čo je Anjelský meditačný víkend Cesta Lásky?

Cesta LáskyPo niekoľkoročných mojich skúsenostiach s terapiami a anjelskými odkazmi sa zrodil projekt, ktorý má za cieľ pomôcť ľuďom nielen zorientovať sa v duchovných otázkach, ale zodpovedať vnútorné a možno nevyslovené otázky zo spirituálnej oblasti: kade kráčať?

Čo je Cesta Lásky?

Cesta Lásky je jediná cesta, po ktorej by mal človek v živote kráčať. Je to najrýchlejšia a najkratšia cesta k Svetlu, k Šťastiu a k Harmónii. Aj keď ju ľudia poznajú, občas sa stane, že z nej zídu, zablúdia, alebo sa zastavia a nedokážu po nej kráčať ďalej. Dovoľte si spoznať prekážky, ktoré vám stoja v ceste k čistej Láske, dovoľte si zdvihnúť hlavu a už ju neskloniť. Darujte si čas na malé pozastavenie a hlboký nádych aby ste v tom tichu zistili, či idete na správnej ceste a správnym smerom...

Srdečne vás pozývam na domovskú stránku CESTA-LÁSKY.sk, na ktorej sa dozviete o čom je:

  • 3-dňový Anjelský meditačný víkend Cesta Lásky pre dospelých a

Aby ste mohli ochutnať atmosféru víkendu a trochu precítiť, aké cvičenia a meditácie môžete zažiť počas troch dní v júni a v auguste,

Srdečne vás pozývam na

Ochutnávku Cesta Lásky

ktorá sa bude konať 21.3.2015 v Bratislave

Viac na stránke Cesta-lasky.sk

Kouč vo vás verí, lebo vidí váš potenciál

Na koučingu je najlepšie to, že sa vždy zameriava na pozitívne veci. Kouč vedie svojho klienta k tomu,Plán k cielu - krok za krokom

  • aby rozmýšľal nad tým, čo chce, a nie čo nechce,
  • s akými prostriedkami vie pracovať, a nespomína, čo mu chýba,
  • aké ďalšie zdroje môže využiť, a nepoukazuje na nedostatok možností,
  • aké pozitívne skúsenosti má, a negatívne ignorujú,
  • akú odmenu si klient udelí pri dosiahnutí cieľa, pričom nespomína trest pri zlyhaní.

Tvorba webstránky, konzultácie, poradenstvo

Tvorba webstránky

Pri tvorbe webovej stránky neponúkam len samotnú výkonnú prácu realizácie webu, ale zameriavam sa aj na poradenstvo pred tvorbou stránky a servis po odovzdaní práce. Poradenstvo je kľúčovým momentom pri každom projekte.

Chcem vedieť viac...

Monika Jakubeczova


Konzultácie, Poradenstvo

Radím len z vlastných skúseností.

Pri konzultáciách (osobne alebo cez skype) pomáham v oblastiach:

  • Webové stránky (návrh, príprava, marketing, zvyšovanie návštevnosti,efektivita, vylepšenia, ďalšie efektívne nástroje)
  • Internet marketing (SEO, Linkbuilding, Usability - použiteľnosť stránky)
  • V čom podnikať, ako začať podnikať na internete.
  • Franchise podnikanie.

Chcem vedieť viac...

Na prvý pohľad môže byť čudné, že sa angažujem v toľkých oblastiach. Lenže každá moja aktivita vyrastá z tej predošlej a po čase si ponechávam vo svojom portfóliu len tie, ktoré sú v súlade s mojimi hodnotami. A jednou z nich je pomoc ľuďom.

Pochopila som, že som dokonale šťastná vtedy, ak moje produkty, služby a rady pomáhajú ľuďom dosahovať svoje ciele, osobnostne rásť alebo nájsť svoju životnú cestu.

Odber noviniek

Zaujímajú vás nové informácie, novinky, aktuálne akcie mojich produktov? Zaregistrujte sa a zostaňte so mnou v kontakte.
*  Meno:
*  Priezvisko:
*  Email:
Rešpektujem Vaše právo na súkromie
Odhlásiť sa z oberu spáv budete môcť kedykoľvek jedným kliknutím.
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

Kniha Prebudili ma anjeli - s venovaním od autorky

NEPREHLIADNITE!

BESEDY spojené S AUTOGRAMIÁDOU
Prejsť na stránku o besedách...

Fotogaléria z besied

Listáreň - napísali o knihe...

Krst knihy - Fotogaléria
Prebudili ma anjeli Prebudili ma anjeli je skutočný príbeh - o mne. Podnikateľka, ktorá sa o duchovné veci nezaujímala, sa zrazu ocitne vo svete anjelov. Viete si predstaviť, aké šoky som prežívala... Píšem o tom, akou cestou som prešla za posledné roky. Bolo to veľmi dobrodružné putovanie.

Táto kniha je ako úrodná pôda, a keď do nej zasejete semienko, vyrastie z neho košatý strom poznania, pochopenia, viery a lásky.
Jozef Banáš

Žiadajte osobné venovanie od autorky priamo do knihy!
(túto možnosť v inom kníhkupectve nenájdete)

Viac o knihe... |   Prejsť k objednávke...