Koučing

Prečo sa namáhate a kráčate k svojmu cieľu po schodoch, keď Vás kouč môže zobrať na pohodlnú a rýchlu cestu výťahom? Dovoľte mi pomôcť Vám dosiahnuť Vaše sny rýchlejšie bez toho, aby som Vám radila. Budem sa len pýtať a Vám sa zmení život.
K lepšiemu.

Objavte svoj skrytý potenciál!

Prejsť k podrobným informáciám..

Terapie, liečenie

Často niektoré bolesti a negatívny emočný dopad životných skúseností potlačíme a žijeme s pomýleným vedomím, že sme ich vyriešili... Lenže môžeme prežívať blaho-byt v každom smere  života, ak tieto bloky naozaj vyčistíme až na bunečnej úrovni.
Zmeňte svoj život odstránením nefunkčných programov!

Terapie, sedenia sa uskutočňujú v Dunajskej Strede.
Prejsť k podrobným informáciám...

Kouč vo vás verí, lebo vidí váš potenciál

Na koučingu je najlepšie to, že sa vždy zameriava na pozitívne veci. Kouč vedie svojho klienta k tomu,Plán k cielu - krok za krokom

  • aby rozmýšľal nad tým, čo chce, a nie čo nechce,
  • s akými prostriedkami vie pracovať, a nespomína, čo mu chýba,
  • aké ďalšie zdroje môže využiť, a nepoukazuje na nedostatok možností,
  • aké pozitívne skúsenosti má, a negatívne ignorujú,
  • akú odmenu si klient udelí pri dosiahnutí cieľa, pričom nespomína trest pri zlyhaní.


Kouč pomáha klientovi zmeniť sny na ciele
a dosiahne to, že aj sám uverí, že to dokáže dosiahnuť. Je to práve tým, že kouč správne kladenými otázkami vydoluje z neho tie postupy a možnosti, ktoré zvládne, aj keď si to predtým ani nevedel predstaviť, že to dokáže.

Potrebujem kouča? Čo vlastne kouč robí?

Plán k cielu - krok za krokomPred rokmi som poznala slovo "koučing" asi tak, ako väčšina Slovákov. Počula som to, ale čo to slovo skrýva, som nevedela. Predstavovala som si pod tým poradenstvo a koučovanie ako vo športe. Myslela som si, že kouč diriguje a nariaďuje, čo jeho klient má robiť.

V tom čase som už mala za sebou niekoľko úspešných projektov, v živote som už dokázala, že sa viem postaviť na vlastné nohy a myslela som si, že kouča nepotrebujem. Výsledky, ktoré som mala v práci, aj v živote mi jasne ukazovali, že viem dosiahnuť všetko, čo si zaumienim.

Napriek tomu, som sa so slovom "kouč" veľakrát stretla, dokonca jedna z mojich známych bola koučkou, no nepociťovala som potrebu platiť za niečo, o čom som bola presvedčená, že by som to zvládla aj ja sama (zmenežovať sa).

A vtedy som vyhrala na tombole 4 hodiny koučovacích hodín s profesionálnou koučkou.

Tvorba webstránky, konzultácie, poradenstvo

Tvorba webstránky

Pri tvorbe webovej stránky neponúkam len samotnú výkonnú prácu realizácie webu, ale zameriavam sa aj na poradenstvo pred tvorbou stránky a servis po odovzdaní práce. Poradenstvo je kľúčovým momentom pri každom projekte.

Chcem vedieť viac...

Monika Jakubeczova


Konzultácie, Poradenstvo

Radím len z vlastných skúseností.

Pri konzultáciách (osobne alebo cez skype) pomáham v oblastiach:

  • Webové stránky (návrh, príprava, marketing, zvyšovanie návštevnosti,efektivita, vylepšenia, ďalšie efektívne nástroje)
  • Internet marketing (SEO, Linkbuilding, Usability - použiteľnosť stránky)
  • V čom podnikať, ako začať podnikať na internete.
  • Franchise podnikanie.

Chcem vedieť viac...

Na prvý pohľad môže byť čudné, že sa angažujem v toľkých oblastiach. Lenže každá moja aktivita vyrastá z tej predošlej a po čase si ponechávam vo svojom portfóliu len tie, ktoré sú v súlade s mojimi hodnotami. A jednou z nich je pomoc ľuďom.

Pochopila som, že som dokonale šťastná vtedy, ak moje produkty, služby a rady pomáhajú ľuďom dosahovať svoje ciele, osobnostne rásť alebo nájsť svoju životnú cestu.

Odber noviniek

Zaujímajú vás nové informácie, novinky, aktuálne akcie mojich produktov? Zaregistrujte sa a zostaňte so mnou v kontakte.
*  Meno:
*  Priezvisko:
*  Email:
Rešpektujem Vaše právo na súkromie
Odhlásiť sa z oberu spáv budete môcť kedykoľvek jedným kliknutím.
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

Kniha Prebudili ma anjeli - s venovaním od autorky

NEPREHLIADNITE!

BESEDY spojené S AUTOGRAMIÁDOU
Prejsť na stránku o besedách...

Fotogaléria z besied

Listáreň - napísali o knihe...

Krst knihy - Fotogaléria
Prebudili ma anjeli Prebudili ma anjeli je skutočný príbeh - o mne. Podnikateľka, ktorá sa o duchovné veci nezaujímala, sa zrazu ocitne vo svete anjelov. Viete si predstaviť, aké šoky som prežívala... Píšem o tom, akou cestou som prešla za posledné roky. Bolo to veľmi dobrodružné putovanie.

Táto kniha je ako úrodná pôda, a keď do nej zasejete semienko, vyrastie z neho košatý strom poznania, pochopenia, viery a lásky.
Jozef Banáš

Žiadajte osobné venovanie od autorky priamo do knihy!
(túto možnosť v inom kníhkupectve nenájdete)

Viac o knihe... |   Prejsť k objednávke...